Ga naar inhoud

Live Hannover Messe 1 april 2019 – Dit doen de partners van NiederlandeNachrichten.de

De Hannover Messe is begonnen. Volg deze week het team van Duitslandnieuws en NiederlandeNachrichten online, of kom langs bij de fotostudio in Hal 8. Hier zijn de partners van NiederlandeNachrichten.de te vinden.

De Hannover Messe 2019 heeft de deuren geopend. De partners van NiederlandeNachrichten.de zijn elk op hun eigen manier betrokken bij de grootste industriële techniekbeurs ter wereld. Of ze hebben een eigen paviljoen, een eigen stand, begeleiden ondernemers of organiseren lezingen of bijeenkomsten.

Volg de Hannover Messe vandaag live via twitter. Het artikel gaat verder na dit overzicht:


Deze partners van NiederlandeNachrichten.de staan verspreid over de Hannover Messe:

Hal 2: Het Holland High Tech House

Als Nederlands collectief wil het Holland High Tech House in Hal 2 uitstralen dat Nederland de juiste partner is bij technologische oplossingen voor maatschappelijke uitdagingen die wereldwijd spelen op het gebied van gezondheid, mobiliteit, energie, veiligheid en klimaat. Ook Nederlandse kennisinstellingen zijn hier vertegenwoordigd.

Voor de Hannover Messe 2019 heeft Holland High Tech wederom een strategische plaats in hal 2 gereserveerd.

Partners: Holland High Tech, FME, Nederlandse ambassade in Duitsland 

Hal 4: Toeleveranciers

In Hal 4 staan grote toeleveranciers van de Koninklijke Metaalunie. De Duits-Nederlandse Handelskamer organiseert matchmaking met Duitse partners. De deelnemers werken samen met de Nederlanders in Hal 2 en 8.

https://www.duitslandnieuws.nl/blog/2019/03/26/waarom-grote-duitse-fabrikanten-steeds-vaker-kiezen-voor-toeleveranciers-uit-nederland/

Bedrijvenclusters Brainport Eindhoven en Cluster M&A Neurenberg organiseren samen een innovatiesessie in Hal 4 op woensdag 3 april. 

Partners: Koninklijke Metaalunie, DNHK, Brainport Industries, FME

Hal 8: Holland High Tech, IT & Smart Industry paviljoen

Smart Industry en ICT in Nederland zijn belangrijke cross-sectorale thema’s voor ondernemers in de hightech industrie wereldwijd. Hier staan bedrijven die aangesloten zijn bij de onderstaande partners. Ook de videostudio van NiederlandeNachrichten is op dit paviljoen te vinden. Kom langs en neem je eigen video op!

Medewerkers van partners als InnovationQuarter, ING Diba, Business.Gov.NL komen gedurende de Hannover Messe langs bij NiederlandeNachrichten/Duitslandnieuws.

Partners: Platform Smart Industry, BoostNL, FME, Holland High Tech

Hal 27

De Duits-Nederlandse Handelskamer (DNHK) staat met andere buitenlandse handelskamers uit Duitsland samen in Hal 27. Hier staan ook Nederlandse bedrijven rond emobility

Lees meer over de Hannover Messe

https://www.duitslandnieuws.nl/blog/2019/03/16/industrial-intelligence-trends-op-de-hannover-messe-2019-deel-iii/

https://www.duitslandnieuws.nl/blog/2019/03/09/industrial-intelligence-trends-op-de-hannover-messe-2019-deel-ii/

https://www.duitslandnieuws.nl/blog/2019/03/02/industrial-intelligence-trends-op-de-hannover-messe-2019-deel-i/

https://www.duitslandnieuws.nl/blog/2019/02/25/deze-bussen-rijden-vanuit-nederland-naar-de-hannover-messe/

https://www.duitslandnieuws.nl/blog/2019/02/11/waar-de-nederlanders-staan-op-de-hannover-messe-2019/

Find this content useful? Share it with your friends!

Artikel door:
Avatar fotoDit artikel kwam tot stand in samenwerking met Niederlandenachrichten.de. Industry 4.0 powered by The Netherlands