
Duitslandnieuws sprak alvast een aantal van de pitchers.
Orthopedische handschoenen
Adjuvo Motion, ceo Gijs den Butter
Met de orthopedische handschoenen worden twee problemen opgelost. Ten eerste hoeft de patiënt niet naar de therapeut reizen. Ten tweede wordt via sensoren de voortgang van de behandeling gemeten.
Het businessmodel van Adjuvo Motion uit Delft is een abonnementsdienst voor de handschoen van 32,50 euro per maand. Patiënten kunnen voor 10,00 euro per maand toegang krijgen tot de oefeningen. Er is reeds een strategische deal gesloten met Clinic.
Adjuvo is op zoek naar strategische partners in Duitsland.
Handige test
SpinDiag, ceo Daniël Mark
Ziekenhuizen besteden veel geld aan het isoleren van patiënten die mogelijk een bacteriële infectie hebben die resistent is tegen bijvoorbeeld antibiotica. SpinDiag uit Freiburg werkt aan een oplossing om het risico bij binnenkomende patiënten met één testje uit te kunnen sluiten.
Het kost SpinDiag nog zeker 2 jaar om de test toegelaten te krijgen, maar meet intussen het indrukwekkende aantal van 25 verschillende parameters, meer dan elk ander bestaand product op de markt.
SpinDiag is op zoek naar strategische partners in Nederland.
Pitchevent
Het pitchevent op de MEDICA vindt plaats op woensdag 16 november tussen 12.40 – 15.00 uur.
Deelnemers Nederland:
Deelnemers Holland-paviljoen TFHC, deelnemers Match2Medica-ondernemersreis van Oost NV, bezoekers en exposanten MEDICA.
Deelnemers Duitsland:
Clusters en hun leden:
BIOPRO, Baden Württemberg GmbH, Medical Mountains, Medical Valley, Life Science Nord