Ga naar inhoud

Krantenkiosk: Aldi groeit flink in VK, Uber valt MyTaxi aan en Axel Springer gelooft in online

Elke morgen snelt Duitslandnieuws de koppen uit de Duitse media. Een selectie van onderwerpen uit politiek en economie. Vandaag: Aldi boekte afgelopen jaar maar liefst een derde meer omzet in Groot-Brittannië, Uber valt MyTaxi van Daimler frontaal aan en Axel Springer-baas Döpfner wil meer durf zien bij betaalmodellen voor onlinejournalistiek.

Aldi

Aldi verovert Groot-Brittannië

Aldi weet steeds meer Britten naar de winkel te lokken. De omzet van de discounter steeg in 2013 met een derde (EBT: +65%). Voor de komende twee jaar heeft het concern grote plannen.

Uber

Uber valt MyTaxi aan

Verrassende wending in de Duitse taxi-oorlog: Uber begint nu een eigen taxi-app en valt daarmee MyTaxi van Daimler frontaal aan. Bovendien wil het bedrijf in hoger beroep in Hamburg en Berlijn.

Axel Springer

Axel Springer vertrouwt in onlinejournalistiek

Ook in Duitsland worden kranten geconfronteerd met dalende advertentie-inkomsten en minder lezers. Axel Springer-baas Döpfner wil meer durf bij onlinejournalistiek zien.

Lees de Duitslandnieuws nieuwsbrief »

Blijf op de hoogte van politiek en economisch nieuws uit Duitsland Schrijf je in voor de Duitslandnieuws nieuwsbrief

Find this content useful? Share it with your friends!

Artikel door: