Elke morgen snelt Duitslandnieuws de koppen uit de Duitse media. Een selectie van onderwerpen uit politiek en economie. Vandaag: Nu president Poetin de import van agrarische producten heeft verordend, dreigt voor zijn eigen volk een prijsexplosie, Lufthansa vliegt met minder personeel omdat ze op vakantie of ziek zijn en de 10 Duitse hotels met de meeste omzet.

Foto: Bertus Bouwman
Rusland
Rusland-sancties komen terug als boemerang
Nu president Poetin een invoerverbod instelt op agrarische producten uit de EU en de VS, dreigt er voor de Russische burgers een prijsexplosie. Het land haalt meer dan de helft van alle levensmiddelen uit het buitenland.
Lufthansa
Te weinig stewardessen: Lufthansa vliegt met minder personeel
In het hoogseizoen is het aanpoten voor vliegtuigmaatschappijen – uitgerekend nu vliegt Lufthansa met minder stewards en stewardessen aan boord, omdat een aantal vakantie viert. Bovendien zijn relatief veel personeelsleden ziek.
- WirtschaftsWoche: Te weinig stewardessen: Lufthansa vliegt met minder personeel »
Duitse hotels
Deze 10 Duitse hotels draaien de meeste omzet
Wie reist, doet regelmatig een hotel aan. Een ranking toont welke hotelgroepen de meeste omzet draaien. De nummer 1 steekt er met kop en schouders boven uit. De top 10.
- Handelsblatt: Deze 10 Duitse hotels draaien de meeste omzet »